Photo Collada collage maker

Fotoğraf Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 55,2 MB
  • Version Cihaza göre değişir
  • Dil Türkçe
  • Firma VicMan
Fotoğraflarınız üzerinde çeşitli düzenlemeler yapmak için kullanacağınız Photo Collada mobil uygulaması sizlere ücretsiz olarak sunuluyor.

Fotoğraf kolaj yapımcılarının en iyi özellikleri, tek bir parlak uygulamada toplandı, o da Photo Collada fotoğraf uygulaması. Uygulama IOS işletim sistemine ücretsiz olarak indiriliyor ve tüm fotoğraflarınızı her zamankinden daha güzel bir hale getiriyor. Tamamen özelleştirilebilir çerçeveler, birebir çıkartma ve zengin metin seçenekleri, telefonunuzdaki veya tabletinizdeki resimleri birleştirmek için en sevdiğiniz araç haline getirecektir.

Bir fotoğraf bile bir kolaj yapabilir. Birden fazla fotoğraf için çeşitli fotoğraf ızgaraları bulacaksınız. Dilediğiniz ızgarayı seçip içerisinden en sevdiğiniz fotoğraflarınızı yerleştirebilirsiniz. Diğer kolay uygulamalarına göre çok farklı seçenekler sunmayı başaran Photo Collada uygulaması ile sizde fotoğraflarınız üzerinde kaliteli oynamalar yaparak takipçilerinizi şaşırtabilirsiniz. 

Özelleştirilebilir çerçeveler önemlidir. Kolajlar resimlerden farklı değildir, bu yüzden hepsi bir çerçevede. Geniş veya dar. Yuvarlak köşeleri veya kare ile. Düz renk veya süslü bir arka plan ile dolu. Bu sen ayarlamak. En cesur kombinasyonlarınızı hayata geçirmek için çok sayıda seçenek ve harika bir tasarım koleksiyonu sunuluyor.

Photo Collada collage maker indir
DİĞER SÜRÜMLER